Ke stažení

Verze START Free 10 Vám dává možnost používat trvalou bezplatnou licenci s omezením počtu načítaných subjektů. Stáhněte si ji a vyzkoušejte včetně naší plné technické podpory.

Verze PROFI Unlimited Trial Vám dává možnost používat bezplatnou licenci 3 měsíce bez omezení počtu načítaných subjektů. Odešlete formulář s žádostí a vyzkoušejte tuto verzi včetně naší plné technické podpory.

Verze CLOUD 10 Trial Vám dává možnost používat bezplatnou licenci 1 měsíc pro 10 sledovanách subjektů. Odešlete formulář s žádostí a vyzkoušejte tuto verzi včetně naší plné technické podpory.

Popis produktu Konkurzy-Insolvence ve formátu PDF.

 

Uživatelská příručka Konkurzy-Insolvence - popis nastavení a práce s programem na monitoring insolvenčního rejstříku (formát PDF).

 

ONLINE prohlížení uživatelské příručky Konkurzy-Insolvence - doporučujeme použít celoobrazovkový režim, pro zvětšení klikněte do zobrazené stránky.

Napojení na Váš informační systém - popis automatizovaného propojení na Váš informační systém včetně načtení výsledku kontroly do Vašeho systému.

Další odkazy na stránky spojené s problematikou insolvenčního řízení a registru DPH
 
Registr DPH

- jednorázové ověření nespolehlivého plátce DPH je možné provést pomocí formuláře na stránkách Ministerstva financí ČR - pokud ve formuláři zadáte hodnotu Nespolehlivý plátce ANO, a potvrdíte vyhledávací formulář stiskem tlačítka Hledej, pak se Vám zobrazí aktuální seznam všech nespolehlivých plátců DPH v České republice.

 

Insolvenční rejstřík na internetu

- v insolvenčním rejstříku lze vyhledat pouze dlužníky, proti kterým bylo zahájeno insolvenční řízení po  1. lednu 2008. Dlužníky, proti kterým bylo zahájeno konkursní či vyrovnací řízení před 1. lednem 2008, lze vyhledat v Evidenci úpadců.

Zákon č. 294/2013 Sb., kterým se mění zákon č. 182/2006 Sb., o úpadku a způsobech jeho řešení (insolvenční zákon), ve znění pozdějších předpisů, a zákon č. 312/2006 Sb., o insolvenčních správcích, ve znění pozdějších předpisů Soubor PDF [ 1373Kb ].

 

Insolvenční právo

- oficiální stránky justice.cz - informace pro Vás.

 

Přihlášení pohledávky

- jak podat přihlášku? Kdy je možné podat přihlášku? Je rozdíl mezi insolvenčním návrhem a přihláškou pohledávky? Co všechno se přihlašuje? Jaké jsou druhy pohledávek (věřitelů)? Přihlašují se zaměstnanci?

 

Formuláře a vzory

- když se Váš dlužník ocitne v insolvenci, stáhněte si zákonem stanovené formuláře pro podání v insolvenčním řízení, včetně pokynů pro jejich vyplnění a vzorově vyplněné formuláře.

Pozor na krátké lhůty - Víte, že zákon stanoví řadu poměrně krátkých lhůt, které se nevyplatí podceňovat?
Jedním z cílů nové právní úpravy je zrychlení insolvenčního řízení. Zákon proto stanoví některé lhůty pro rozhodování soudů, zároveň však stanoví i lhůty pro některá podání účastníků. Platí také, že lhůty není možné prominout (prodloužit).
K přihláškám, které jsou podány opožděně, soud nepřihlíží a tyto pohledávky se v insolvenčním řízení neuspokojují.

 

Nejčastěji kladené otázky k insolvenčnímu právu

- další informace pro Vás.