START FREE 10

Stáhněte si verzi START FREE 10 a kontrolujte insolvenční rejstřík a registr DPH ještě dnes a zcela zdarma

Verze START FREE 10 Vám dává možnost načítat data sledovaných subjektů ze dvou zdrojů dat (soubory XLS/XLSX/CSV, databáze Oracle, MSSQL, MySQL, Firebird, MS Access), takže můžete kontrolovat cekem 2x10 subjektů (fyzických i právnických osob).

V nastavení programu jsou již přednastaveny dva zdroje dat pro sledované subjekty - interní seznam (data jsou uložena přímo v databázi programu Konkurzy-Insolvence) a dále soubor XLS. Obsahují náhodně vybrané subjekty z insolvenčního rejstříku. Tyto dva zdroje dat můžete editovat, nebo je smazat a napojit Váš vlastní zdroj dat.

Pokud nám poskytnete Vaše kontaktní údaje vyplněním níže uvedeného formuláře, zašleme Vám vždy informace pro budoucí bezplatnou inovaci tohoto software, a budete tak mít k dispozici vždy aktuální verzi reagující na veškeré technické změny ve struktuře dat poskytovaných insolvenčním rejstříkem.

Registrace ale není povinná, můžete si licenci zdarma stáhnout a používat i bez registrace.

ZDARMA INOVACE PROGRAMU KE STAŽENÍ - Používáte už START FREE 10? - ODKAZ KE STAŽENÍ INOVACE najdete pod registračním formulářem.

Registrace verze START FREE 10 pro budoucí bezplatné inovace

Položky označené * jsou povinné

Vyplňte Vaše jméno (povinné)
Vyplňte Váš e-mail (povinné)
Vyplňte číslo Vašeho telefonu
Vyplňte název Vaší společnosti
Vyplňte IČ Vaší společnosti
Napište nám doplňující informaci, požadavek na bezplatnou instalaci, předvedení systému online atd.
Vybraný produkt Start Free 10

Stáhněte si zdarma INOVACI verze START FREE 10 - verze 6.4.0. BEE 1420 1.5.2019

Pokud již používáte START FREE 10, můžete si stáhnout její aktualizaci, a získat tak bezplatně novou verzi programu. Pokud jste při prvotní instalaci neprovedli svoji registraci, prosíme o vyplnění výše uvedeného formuláře, abychom Vás mohli informovat, jakmile bude k dispozici další inovace. Registrace však není povinná.